Daj się znaleźć

Pomoc

Pomoc oraz najczęściej zadawane pytania

 

Tutaj będą zamieszczane odpowiedzi na najczęstsze pytania zawiązane z funkcjonowaniem naszego portalu.

 

 

Giełda

 

 

 

Jej działanie pozostaje bez zmian, czyli zupełnie tak jak w starej wersji, nadal jest bezpłatna, różnica polega tylko i wyłącznie na logowaniu. W nowej wersji giełdy wymagane jest konto na naszym portalu. Konto takie służy do zarządzania swoimi wpisami nie tylko na giełdzie, ale także w katalogu firm czy statusem płatności.

 

Aby założyć takie konto wystarczy wejść do zakładki „logowanie” i tam kliknąć w link prowadzący do rejestracji.

 

 

Drugi sposób, prostszy dla użytkowników giełdy, to nadanie ogłoszenia w identyczny sposób jak na starej giełdzie, klikamy dodaj ogłoszenie, wypełniamy formularz który się pojawił i dajemy zapisz. UWAGA - Na maila który został podany jako kontaktowy, zostanie wygenerowane i wysłane hasło do naszego serwisu. Od tej pory każde nowe ogłoszenie, będzie wymagało wcześniejszego logowania się, w innym wypadku, zostanie wyświetlona informacja o tym, że taki adres e-mail już jest zajęty przez inną osobę. W przypadku kiedy nadajemy ogłoszenie też pierwszy raz, aby ogłoszenie się wyświetliło, należy potwierdzić wysłanie ogłoszenia linkiem z e-maila który został wysłany przez system zaraz po nadaniu ogłoszenia !

 

Logowanie do serwisu trwa 2 sekundy, wystarczy wejść do zakładki „Logowanie”, podać swój adres email który jest loginem, hasło, a całość można na przyszłość zapamiętać w swojej przeglądarce internetowej tak, aby zawsze się logował po wejściu na stronę www.Tartaki.com.pl automatycznie sam.

 

Co zrobić jak nadałem ogłoszenie kilka dni temu i dziś kiedy mam już konto ? Nic prostszego, logujemy się do serwisu, jeśli zapamiętaliśmy ustawienia w naszej przeglądarce, to automatycznie po przyciśnięciu zakładki logowanie zostaniemy przeniesieni na stronę główną panelu użytkownika.

 

 

Tutaj wybieramy zakładkę moje oferty, jeśli nadawaliśmy wcześniej ogłoszenia, pojawi się ich lista, na dole, pod listą jest przycisk - dodaj ogłoszenie – jak również po lewej stronie plus o tej samej treści, oba sposoby przekierują nas na formularz, różnica przy uzupełnianiu go za pierwszym razem będzie polegać na tym, że dane które raz podaliśmy jako kontaktowe, zostaną wypełnione automatycznie przez system, druga różnica to brak pola adres e-mail, jesteśmy zalogowani przy jego pomocy, więc też zostanie dodany przez system automatycznie. Po wypisaniu formularza, klikamy zapisz i to wszystko.

 

 

Uwaga – każde nadane w ten sposób ogłoszenie, nie wymaga już ich potwierdzenia, zostaje ono natychmiast opublikowane.

 

 

 

Copyright © 2004-2016 tartaki.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.